Tłumaczenie

JakiLinux nieustannie poszukuje tłumaczy znających język angielski. Non-stop w internecie pojawiają się bardzo ciekawe teksty o tematyce Linuksowej, Open Source, czy wolnej kultury - chcemy ułatwić naszym czytelnikom zapoznawanie się z nimi. (:

Listę aktualnych propozycji tekstów do tłumaczenia możesz znaleźć w naszym systemie zarządzania ticketami. Jeśli znalazłeś jakiś tekst, który chciałbyś dla nas przetłumaczyć, zarejestruj się na redmine i powiadom o tym fakcie sirmacika, który po aktywacji konta powie Ci co i jak.

Chwilę oczekiwania na aktywację możesz poświęcić na zapoznanie się z podstawowymi zasadami dodawania tekstów do publikacji na JL. Dla ułatwienia procesu tłumaczenia przygotowaliśmy dla Ciebie garść przydatnych linków, które pomogą rozwiązać ew. wątpliwości.

Po udanym pierwszym razie liczymy na dalszą współpracę!

Warto również wspomnieć, że jesteśmy bardzo otwarci na propozycje kolejnych tłumaczeń. Możesz je zgłaszać przez nasz formularz.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License